Castle Karpasia Hotel

Yaklaşık 100 yaşında eski sarı taş bir binanın restorasyonu ile doğdu Castle Karpasia….

Bahçedeki meyve ağaçları ile yeşili doyasıya seyredebilecek, şadırvanın sesiyle zamanda yolculuğa çıkabileceksiniz. Şadırvan havuzundaki balıklar çocuklar için merak uyandırdığı gibi, yetişkinlere de küçücük bir hayata yakından bakma fırsatı veriyor.  Sade renklerle konfor ve hijyene önem vererek tasarlanmış olan odalarımız sizi sessizlikte güzel bir uykuya davet ederken, sabah kuş sesleri ile uyanmanızı garanti ediyor.

Verandamız siz değerli misafirlerimize bir çok rahatlık sunuyor. Güneşin yoğun olduğu saatlerde şemsiyesi ile sizi korurken, Plaj havlularınızın ve ıslanan giysilerinizin nerede kuruyacağı sorun olmaktan çıkıyor. Dışarıdan sadece binanın cephesi ve taş kemer görünürken, kemerin içinden geçtiğiniz anda sizi gizli bir cennet karşılıyor. Ağaçlar, şadırvan, çardak ve kuşlar üzerinizdeki stresi alıp sizi dingin bir ortama atıyor. Sabah kahvaltısındaki yumurtanız kümesten alınırken,yoğurt ve hellimde kullanılan sütünüz koyun ya da keçiden sağılıyor. Tamamen organik üretim olan bahçemiz, salatanızdaki domatesten salatalığa, soğandan marula, pansiyonumuzda tadacağınız bir çok lezzeti hazırlıyor.

Ve çiçekler… Kimi küçücük bir saksıda sıkışarak, kimi kocaman bir alana yayılarak size bir çok farklılığın ahengini sunuyor. Castle Karpasia size gürültü, stres ve huzursuzluktan uzak dingin bir zaman dilimi vaat ediyor.

Telefon:  0542 850 5019